+90 533 651 35 10
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

SRC E-Sınav Uygulaması

29 Ocak 2018
3 kez görüntülendi
SRC E-Sınav Uygulaması

SRC kursları için geliştirmiş olduğumuz E-Sınav programı çok yakında sizlerle bizleri takip etmeye devam edin…

SRC Kursu için geliştirmiş olduğumuz sınırsız kullanabileceğiniz ve dilediğiniz zaman raporlama yapabileceğiniz, src aday değerlendirme ve E-Sınav öncesi E-Sınav programını kullanabilmenizi sağlayan bir interaktif yazılımdır.

E-Sınav Uygulaması Nedir?

E-Sınav programı, adaylarınızın sınav öncesi başarı oranlarını ön görebileceğiniz, dilerseniz internet siteniz üzerinden dilerseniz de oluşturacağınız E-Sınav sınıflarından kullanabileceğiniz sürekli güncellenen soru havuzuna sahip bir interaktif eğitim programıdır. E-Sınav programı ile adaylarınızın çözmüş olduğu sınav sonrası detaylı analizlerini alabilir, eksik olduğu konuları birlikte tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda randevu sistemi ile adaylarınıza Kursu sevdirebilir, adaylarınız ile sürekli iç içe olabilirsiniz.

Oluşturduğunuz E-Sınav Sınıflarında tüm çözünürlüklere uygun alt yapısı ile Bilgisayar ve Tablet cihazlarınızdan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sürekli güncellenen soru havuzu sistemi ile aynı birebir e-sınav heyecanını adaylarınıza yaşatabilir, sınav heyecan ve korkularını birlikte atlatabilirsiniz. Aynı zamanda dilediğiniz kadar sınav yapabilir, tüm adaylarınızı test edebilirsiniz. E-Sınav uygulaması tamamen kursunuza özgü bir uygulamadır. Sizin iletişim bilgileriniz ve logonuz programın içerisinde sürekli yer alır.

Böylelikle sürücü kursunuz için hazırladığınız program adayınızın da kendini özel hissetmesini sağlayacaktır. E-Sınav programında sınav olan bir aday devamında olacağı her bir sınavda farklı sorular ile karşılaşır, böylelikle farklı soru formatlarında soru çözme imkanına sahip olacaktır.

Satın alım, destek ve detaylı bilgi için +90 536 811 65 68 veya +90 534 050 19 63 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-Sınav Programı Özellikleri

  • Basit Arayüz
  • Hızlı Kullanım
  • Aday Raporlama
  • Sınav Sonrası Anlık Analiz
  • Detaylı Soru Çözüm Sonrası Analizler
  • E-Sınav Sınıf Oluşturabilme
  • İnternet Sitenizden Yayınlayabilme

Program Görselleri

Daha fazlası için lütfen sizler için hazırlamış olduğumuz E-Sınav Programı ve Kullanım Videosunu izleyiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

ARA
KONUM