+90 533 651 35 10
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl çalışır, bana ne fayda sağlar?

İncelemek için soruların üzerine tıklayınız;

Neden sizi tercih etmeliyiz?
Sağlanan tüm ürünlerimizin sınırsız dağıtım ve çoğaltım hakları size ait oluyor. Seçimi yapmış olduğunuz ürün sizin Sürücü Kursu'nuzun logo ve iletişim numaraları ile size özel bir ürün haline getiriliyor. Böylelikle hem eğitim kalitenizi ön plana çıkarırken hemde reklamınızı yapmış oluyorsunuz. Kontörlü değil, sınırsız kullanıyorsunuz.
Güncelleme ücreti alıyor musunuz?
Tüm ürünlerimizde senelik makul fiyatlara abonelik ve güncelleştirme ücretleri bulunmaktadır.
Ürünleriniz son müfredata uygun mu?
Tüm ürünlerimiz alanında uzman eğitmen ve eğitici kadrosu ile hazırlanmıştır. Hepsi son müfredata uygundur.
Ürünleriniz güncel mi?
Tüm ürünlerimiz müfredata uygun bir şekilde ve sürekli güncelleniyor. Güncelleme Video ürünlerimiz hariç diğer ürünlerimizde 1-3 iş günü içerisinde gerçekleşiyor.
E-Ders uygulamasını internetsiz kullanabilir miyim?
Programı internet üzerinden veya internetsiz versiyonu ile kullanım sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinden uygulamayı kullanmanız güncelleme noktasında daha kolay olacaktır ve anlık gelişim sağlayacaktır.
E-Sınav uygulaması aynı sınav gibi mi?
Uygulama adaylarınıza hem E-Sınav öncesi sınavın nasıl olacağını gösterirken aynı zamanda da adaylarınızın başarılarını incelemenizde sizlere olanak sağlıyor. Tamamen E-sınav ile bağlantılı olarak ders ve konu bazlı eşit sayıda sorular çıkmaktadır.
E-Sınav uygulamasında kaç soru var?
Genel olarak yapılan sınavların hepsini uygulamanın içerisine ekledik. Yapılan son sınavın, sınav sorularının açıklanması ile birlikte 1(bir) gün içerisinde sistemde sınav soruları yer alıyor. Şuanda yaklaşık 650 soru sisteme girilmiş durumda. (16.01.2018)
E-Sınav uygulamasını internetsiz kullanabilir miyim?
E-Sınav uygulamasını kullanabilmeniz için kullanacağınız Bilgisayar veya Tablet'in internet bağlantısı olması gerekmektedir. Böylelikle adaylarınızı her zaman ve her yerden rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.
ARA
KONUM